21447 ogłoszeń rolniczych w bazie

Chlorek Wapnia 25 kg

35 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Prusice, trzebnicki, dolnośląskie

Chlorek wapnia bezwonna biała substancja stała w formie płatków. Świetnie sprawdza się jako ekologiczna sól drogowa, szczególnie dobrze radzi sobie z odśnieżaniem, odladzaniem chemicznym. Usuwa zamarznięty śnieg i lód z rożnego rodzaju nawierzchni (asfaltów, dróg, mostów, pojazdów, chodników, parkingów, ścieżek ogrodowych, stosowany w portach i na lotniskach). Produkt działa do -30*C. Nie powoduje sz kód w środowisku - stąd potocznie nazywany eko sól drogowa, wysoce skuteczny i bardzo wydajny (1 kg produktu zastępuje 10 kg soli drogowej). Nie niszczy posypywanej nawierzchni (chłonie wodę powstałą w czasie topnienia śniegu i lodu), nie powoduje korozji samochodu, nie niszczy obuwia, metali, gumy, blachy, jest nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt.
Chlorek wapnia wytwarza ciepło, które powoduje, że śnieg i lód roztapia się w naturalny sposób i jednocześnie na kilkanaście godzin (ok.24-48 godzin) zabezpiecza posypaną powierzchnię przed ponownym oblodzeniem. Ten ekologiczny środek odladzający eliminuje też błoto pośniegowe i nie zostawia nalotu na posypanej powierzchni. Produkt jest sprawdzony na rynku Europy Zachodniej (Niemcy, Holandia, Austria, Francja).
Znajduje zastosowanie jako środek przeciwpyłowy na nieutwardzonych drogach, boiskach sportowych, kortach tenisowych i torach żużlowych oraz jako środek do osuszania gazów i cieczy w syntezach chemicznych. Jako dodatek do plastików do produkcji wapna, środek pomocniczy w oczyszczalniach ścieków; środek przyspieszający wiązanie i uszczelnienie zapraw murarskich i betonu oraz inne (herbicydy, srodki do ustalania pH, odczynnik laboratoryjny.)
6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zamówienia na:
https://distripark.com/productdisplay/chlorek-wapnia-25-kg
+ rozwiń

Lokalizacja na mapie (przybliżona)

Wyświetleń: 322
Dodano/odnowiono: 10 Grudzień 2016 / 30 Kwiecień 2019