21000 ogłoszeń rolniczych w bazie

Benzoesan sodu rolniczy dodatek kiszonkarski 25 kg

Proszę o kontakt

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Prusice, trzebnicki, dolnośląskie

6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na:
distripark.com
Benzoesan sodu rolniczy dodatek kiszonkarski 25 kg, konserwant do pasz szczególnie przydatny przy zakiszaniu trawokiszonek czy kukurydzy. Wykazuje właściwości bakteriobójcze i fungistatyczne. Stosować w ilości 1-2 kg na 10 t kiszonek. Preparat rozpuścić w 1-2 wiadrach zimnej wody równomiernie rozprowadzić po powierzchni pryzmy. Konserwuje m ateriał zielony w trakcie kiszenia, zatrzymuje fermentację wtórną, uniemożliwia namnażanie się niepożądanych grzybów, zabezpiecza przed "zaparzeniem kiszonki"
W rolnictwie znajduje zastosowanie jako dodatek paszowy o działaniu przeciwpleśniowym i przeciwgrzybowym, współgra z bakteriami kwasu mlekowego, dodawanymi w trakcie kiszenia. Stosowany przy kiszeniu kukurydzy, ogranicza fermentację alkoholową.
Benzoesan sodu E211, konserwant do żywności, sól sodowa kwasu benzoesowego, organiczny związek chemiczny. W formie naturalnej w postaci anionu benzoesanowego występuje w jagodach, żurawinie, grzybach, cynamonie, goździkach, a w minimalnych ilościach również w niektórych produktach mlecznych. Wykorzystywany jest w przetwórstwie owoców, warzyw; w konserwach rybnych, do produkcji słodkich napojów gazowanych i niegazowanych, soków, margaryn, majonezów, serów, marynat, wszelkiego rodzaju sosów. W branży piekarniczej stosowany jako ekstrakt słodowy. Benzoesan sodu jako konserwant jest bardzo dobrze wchłaniany przez układ pokarmowy. Wykorzystywany jest również jako dodatek do tworzyw sztucznych. Dobrze rozpuszcza się w wodzie.
6P69GQ - kod rabatowy 3%
Zapraszamy na:
distripark.com
+ rozwiń

Lokalizacja na mapie (przybliżona)

Wyświetleń: 120
Dodano/odnowiono: 05 Luty 2018 / 20 Marzec 2019