21318 ogłoszeń rolniczych w bazie

Opony do maszyn rolniczych i budowlanych - Zapytaj o ofertę

Ogłoszenie nieaktywne

Ogłoszenie zostało usunięte przez jej właściciela lub czas jego ważności upłynął dnia: 20 Maj 2018

Co chcesz zrobić?
Proszę o kontakt

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Prusice, trzebnicki, dolnośląskie

6P69GQ kod rabatowy na zakup opon w naszym sklepie:
www.distripark.com
W odpowiedzi na potrzeby rolnictwa, wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu o szeroki wybór opon do maszyn stosowanych powszechnie w tej branży. W szczególności polecamy dostępne w naszym sklepie opony do ciągników, opony do traktorów i opony do kombajnów. Opony specjalistyczne zapewniają bezpieczeństwo i komfort wykonywany ch prac.
Profesjonalnie doradzamy naszym Klientom w doborze ogumienia do maszyn rolniczych. Umiejętnie dobieramy opony rolnicze o wysokiej wytrzymałości, odporności na zużycie i parametrach gwarantujących wydajną pracę podczas żniw, zbiorów warzyw i innych prac na roli. Szeroki wybór tanich opon rolniczych sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom rozwiązania o wymiarach dopasowanych dla ich pojazdu.
W naszej ofercie zgromadziliśmy również wysokiej klasy opony do maszyn przemysłowo-budowlanych, dedykowanych takim urządzeniom jak wywrotki, koparki, walce czy podnośniki. Ze względu na szeroki zakres prac wykonywanych przez maszyny budowlane, oferujemy Klientom sklepu opony o różnych właściwościach.
Wszystkie dostępne w sklepie opony do maszyn budowlanych łączy wysoka efektywność pracy, doskonała żywotność i niskie koszty eksploatacji. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą opon budowlanych. W przypadku zamówień hurtowych zapewniamy darmową dostawę towaru.
Wyślij zapytanie a przygotujemy specjalnie dla Ciebie ofertę.
6P69GQ kod rabatowy na zakup w naszym sklepie:
www.distripark.com
+ rozwiń

Zdjęcia
Lokalizacja na mapie (przybliżona)

Wyświetleń: 195
Dodano/odnowiono: 15 Maj 2017 / 17 Maj 2018