24030 ogłoszeń rolniczych w bazie

Skup Bydła Kiedel Marcin

Adres

Marcin

78-400

Kontakt

tel. 500277836
tel. +48943070001
(formularz)

Opis


Kupujemy bydło na wagę żywą lub w rozliczeniu poubojowym.
W ciągłej sprzedaży posiadamy cielaki ras mięsnych i mlecznych.
Stawiamy na solidność rzetelność oraz uczciwość przy każdej transakcji.

Nasze kontakty z największymi ubojniami w Polsce i za granicą pozwoliły na
Ustanowienie jak najlepszej ceny za zakupiony towar u klientów.

Oprócz skupu bydła prowadzimy również jego sprzedaż.
Zajmujemy się sprzedażą zarówno pojedynczych sztuk, jak również sprzedażą
hurtową.
Sprzedajemy krowy cielne, jałówki cielne, pierwiastki, byki rozpłodniki, cielaki, odsadki.
Zapewniamy dodatkowo profesjonalny transport na terenie kraju, którego szczegóły ustamy indywidualnie z każdym klientem.

Nasza baza znajduje się w okolicach Szczecinka w województwie
zachodniopomorskim, ale skup i sprzedaż prowadzimy również na terenie
całego kraju.

Opis oferuję

Kupujemy bydło na wagę żywą lub w rozliczeniu poubojowym. W ciągłej sprzedaży posiadamy cielaki ras mięsnych i mlecznych. Stawiamy na solidność rzetelność oraz uczciwość przy każdej transakcji. Nasze kontakty z największymi ubojniami w Polsce i za granicą pozwoliły na Ustanowienie jak najlepszej ceny za zakupiony towar u klientów. Oprócz skupu bydła prowadzimy również jego sprzedaż. Zajmujemy się sprzedażą zarówno pojedynczych sztuk, jak również sprzedażą hurtową. Sprzedajemy krowy cielne, jałówki cielne, pierwiastki, byki rozpłodniki, cielaki, odsadki. Zapewniamy dodatkowo profesjonalny transport na terenie kraju, którego szczegóły ustamy indywidualnie z każdym klientem. Nasza baza znajduje się w okolicach Szczecinka w województwie zachodniopomorskim, ale skup i sprzedaż prowadzimy również na terenie całego kraju.

Opis poszukuję

Kupujemy bydło na wagę żywą lub w rozliczeniu poubojowym. W ciągłej sprzedaży posiadamy cielaki ras mięsnych i mlecznych. Stawiamy na solidność rzetelność oraz uczciwość przy każdej transakcji. Nasze kontakty z największymi ubojniami w Polsce i za granicą pozwoliły na Ustanowienie jak najlepszej ceny za zakupiony towar u klientów. Oprócz skupu bydła prowadzimy również jego sprzedaż. Zajmujemy się sprzedażą zarówno pojedynczych sztuk, jak również sprzedażą hurtową. Sprzedajemy krowy cielne, jałówki cielne, pierwiastki, byki rozpłodniki, cielaki, odsadki. Zapewniamy dodatkowo profesjonalny transport na terenie kraju, którego szczegóły ustamy indywidualnie z każdym klientem. Nasza baza znajduje się w okolicach Szczecinka w województwie zachodniopomorskim, ale skup i sprzedaż prowadzimy również na terenie całego kraju.Ogłoszenia Skup Bydła Kiedel Marcin