19400 ogłoszeń rolniczych w bazie

BYKPOL

Rolnik: Sprzedaż cieląt ras mięsnych

Adres

Bykpol sp.z.o.o
Małszewsko 16
12-120 Dźwierzuty

Kontakt

tel. 534 281 961
tel. 605 887 080
www.bykpol.pl
(formularz)

Opis

Firma BYKPOL prowadzi sprzedaż cieląt ras mięsnych przeznaczonych do dalszego chowu. Nasze cielęta z powodzeniem znajdują odbiorców w kraju i za granicą. Głównym odbiorcą naszych cieląt jest obecnie Holandia. Jednak nasz rynek rodzimy od zawsze stanowił dla nas wielkie wyzwanie, dlatego tez w Polsce naszymi odbiorcami są największe gospodarstwa hodowlane, odchowalnie cieląt oraz zakłady mięsne.
Posiadamy dwie bazy jedną na w Małszewku na terenie woj. warmińsko –mazurskiego. Drugą w Żakowie woj. wiekopolskie.
Jakość naszych cieląt od lat doceniają rolnicy w całym kraju. W październiku 2010 roku otworzyliśmy własną bazę exportową , zatwierdzoną do wysyłek bydła na teren Unii europejskiej. Kolejnym krokiem było otwarcie w czerwcu 2011 roku nowej profesjonalnej odchowalni cieląt.

Opis oferuję

U NAS KUPISZ NA RATY ! BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI Oferujemy Państwu cielęta mięsne ras: Simentaler, Limousine, Angus, Charolaise, Hereford, Błękitna Belgijska oraz cielęta krzyżówkowe. W wadze od 60 do 110kg, w wieku od 14 do 80 dni. Nasze cielęta charakteryzują się bezproblemowym odchowem i szybkimi przyrostami wagowymi. Wszystkie zwierzęta pochodzą z Polski z obór wolnych od białaczki, brucelozy i gruźlicy, oraz są zaszczepione preparatem DRAXXIN PFIZER od chorób układu oddechowego. Cielęta dowozimy własnym specjalistycznym transportem.

Mapa dojazdu

2 KM OD DZWIERZUTY 15 KM OD SZCZYTNO



Ogłoszenia BYKPOL