19510 ogłoszeń rolniczych w bazie

PDF290 KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA kosiarka

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

0 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

KOSIARKA DYSKOWA CZOŁOWA PRONAR PDF290
To nowoczesna, zbudowana w oparciu o najnowsze materiały i technologie kosiarka o bardzo dobrych cechach funkcjonalnych. Nowoczesna stylistyka, zwarta, mocna, a zarazem lekka konstrukcja oraz duży zakres kopiowania, sprawiają, że może ona śmiało konkurować z kosiarkami uznanych producentów.
Agregowanie kosiarki
Ciągnik do współpracy z kosiarką czołową winien być wyposażony w przedni TUZ i WOM, oraz posiadać na czole ciągnika jedna sekcję hydrauliczną. Kosiarka czołowa wyposażona jest w trójkąt zaczepowy i mocowana jest na trójkącie zaczepowym kat. II umieszczonym na przednim TUZ ciągnika. Do napędu kosiarki wystarczy ciągnik o mocy 44kW (60 KM). Kosiarkę czołową PDF 290 można łączyć w zestaw z kosiarką tylną PDT 290. Szerokość robocza takiego zestawu to 5,5 m, a zapotrzebowanie na moc to 66kW (90 KM).
Kopiowanie terenu
Kosiarka czołowa z Pronaru charakteryzuje się dużym zakresem kopiowania, który wynosi 510 mm, licząc od pozycji pracy: w górę 270 mm i w dół 240 mm. Kopiując teren listwa tnąca ustawia się pod kątem +7 i -6 w stosunku do gruntu. Taka praca zawieszenia zapewnia czyste i estetyczne cięcie oraz właściwą wysokość koszenia. Parametry pracy zawieszenia kosiarki stawiają kosiarkę Pronar w gronie najlepszych kosiarek na rynku. Podnoszenie kosiarki na uwrociach i przejazdy nad pokosami odbywa się za pomocą siłownika kosiarki bez konieczności podnoszenia jej na cięgłach podnośnika ciągnika. Kosiarka zostanie uniesiona na wysokość 270 mm nad poziom gruntu.
Transport
Aby ustawić kosiarkę do pozycji transportowej, należy podnieść ją maksymalnie siłownikiem kosiarki, zabezpieczyć przed opadaniem specjalnym sworzniem i unieść na TUZ ciągnika do wysokości umożliwiającej łatwy transport i nie ograniczającej pola widzenia kierowcy.
CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA
Szerokość koszenia [m] 2,9
Szerokość pokosu min./maks [m] 1,55/1,95
Wydajność [ha/h] 3,0
Ilość dysków 7
Ilość noży 14
Min. moc ciągnika [kW/KM] 44/60
Obroty WOM [obr./min] 1000
Masa [kg] 610
+ rozwiń

Zdjęcia

Wyświetleń: 1118
Dodano: 06 Grudzień 2011

Inne ogłoszenia tego użykownika