19520 ogłoszeń rolniczych w bazie

Kosiarka bijakowa TALEX LEO 320 rozdrabniacz do kukurydzy traw nieużytków

Proszę o kontakt

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: M. Łódź, m. Łódź, łódzkie

Kosiarko-rozdrabniacz LEO 320 PROFESSIONAL został zaprojek­towany dla spełnienia wysokich wymagań użytkowników oraz zapewnienia jak największej wydajności i wytrzymałości.
LEO 320 dostępny w szerokości roboczej 320 cm jest wysoce wszechstronną maszyną do pracy w ekstremalnie ciężkich warunkach. Praca kosiarko-rozdrabniaczem LEO 320 na ściernisku gwarantuje doskonałą jakość pocięcia i rozdrobnien ia materiału dla szybszego rozkładu resztek pożniwnych. Maszyna ta jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych gospodarstw rolnych, które chcą intensywnie użytkować kosiarko-rozdrabniacz nawet w najcięższych warunkach.
Model 320 PROFESSIONAL jest idealną maszyną do cięcia i rozdrab­niania słomy oraz innych resztek pożniwnych, łodyg kukurydzy czy słonecznika. Dostępny jest z młotkami bijakowymi w ilości 46 sztuk. Mocna konstrukcja wału roboczego-rotora, wykonanego z rury o wymiarach 219 x 10 mm oraz jego precyzyjne wyważenie zapewniają płynną pracę bez drgań i wibracji oraz gwarantują doskonałą jakość cięcia z minimalnym zapotrzebowaniem mocy. Dla precyzyjnej kontroli wysokości pracy maszyna standardowo jest wyposażona w ślizgi oraz koła podporowe (23 x 8,50) obracalne o kąt 180° z dwiema pozycjami: roboczą i transportową. Wysokość cięcia regulujemy poprzez koła podporowe: od 50 do 300 mm.
Napęd jest przekazywany dwustronnie za pomocą pasków klinow­ych, po trzy na każdą ze stron co zapobiega poślizgowi w ciężkich warunkach pracy. Kosiarko-rozdrabniacz LEO 320 napędzany jest z traktora za pomocą wałka przekaźnika mocy o parametrach 830 Nm z wolnym kołem oraz kołkiem ścinanym.
ZAKAZ KOPIOWANIA,ROZPOWSZECHNIANIA,I UDOSTĘPNIANIA ZDJĘĆ !!!!
Rozwozimy towar na terenie całego kraju.
Zdjęcia przykładowe.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Rozwozimy towar na terenie całego
+ rozwiń

Zdjęcia
Lokalizacja na mapie

Dariusz, Łódź, 90-003 Łódź

Wyświetleń: 1052
Dodano/odnowiono: 01 Październik 2018 / 15 Maj 2024

Ogłoszenia Dariusz