19530 ogłoszeń rolniczych w bazie

KOSIARKA DO POBOCZY SPEEDY CUTTER 2012 kosiarka

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

1 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

ROTAIR SPEEDY CUTTER to gąsienicowa kosiarka rotacyjna sterowana za pomocą sygnału radiowego. Kosiarka Speedy Cutter zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o pracach w ciężkich terenach, gdzie zastosowanie tradycyjnych urządzeń jest utrudnione lub może stanowić zagrożenie dla operatora. Ogromną zaletą kosiarki jest jej stabilność, umożliwiająca pracę na skarpach i zboczach o nachyleniu do 45 º.
Ko siarka Speedy Cutter wykorzystywana jest najczęściej do prac w miejscach wymagających eliminację bezpośredniej obecności operatora: na zboczach i skarpach o dużym nachyleniu, na nierównym terenie, na poboczach dróg i autostrad, na nasypach kolejowych, na brzegach zbiorników wodnych.
Sterowanie kosiarką Speedy Cutter odbywa za pomocą joysticka, który umożliwia włączenie i wyłączenie silnika / kosiarki, sterowanie ruchem, wybór trybu pracy (wolny / szybki), zmianę położenia kosiarki (poziomo oraz pionowo). Sygnał radiowy ma zasięg stu metrów, po przekroczeniu tej odległości następuje automatyczne wyłączenie urządzenia.
Dostępne są dwa modele kosiarki Speedy Cutter:
SPEEDY CUTTER 1000 – szerokość koszenia 1000 mm
SPEEDY CUTTER 1200 – szerokość koszenia 1200 mm
Speedy Cutter posiada szybkozłącze umożliwiające wyminę kosiarki na inny osprzęt: między innymi zamiatarkę lub pług.
Film ukazujący prace Speedy Cutter można zobaczyć na stronie: http://www.youtube.com/watch?v=ALr2orCkfUA
+ rozwiń

Wyświetleń: 1250
Dodano: 23 Sierpień 2011

Inne ogłoszenia tego użykownika