19340 ogłoszeń rolniczych w bazie

Prasa zwijająca Orkel GP 1260 prasa rolnicza

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

0 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Oferowane w sieci dealerskiej POL-MOT Warfama S.A. prasy GP 1260 produkowane przez norweską firmę ORKEL A/S charakteryzują się najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi zapewniającymi doskonałe parametry pracy, jak również wyjątkową wytrzymałość i niezawodność pras. Specjalistyczne zastosowanie walców komory zapewnia doskonałą przyczepność prasowanej beli, nawet w przypadku materiału podatne go na ślizganie się podczas procesu zwijania. W prasie typu GP 1260 został zastosowany system łożysk ślizgowych, w wyniku czego producent zapewnia bezawaryjną eksploatację urządzenia przez długi okres.

Komfort obsługi zapewnia oferowane w standardzie centralne smarowanie tulei i łańcuchów, jak również osłony z włókna szklanego, otwierane w prosty sposób zapewniający doskonały dostęp do wielu zespołów prasy w celu dokonania przeglądu technicznego.
Standardowe wyposażenie prasy stanowi zespół wiążący siatką obejmujący dwa zwoje siatki, zapewniające znaczne skrócenie przerw w pracy niezbędnych do wymiany siatki. Prasa może być wyposażona w różne rozmiary kół jezdnych, o szerokości od 400 do 700 mm, umożliwiające uzyskanie niewielkiego nacisku na podłoże i pracę na grząskim gruncie oraz minimalizowanie negatywnego wpływu na strukturę gleby.
+ rozwiń

Wyświetleń: 1787
Dodano: 06 Grudzień 2011

Inne ogłoszenia tego użykownika