19330 ogłoszeń rolniczych w bazie

Preparat na bobry, dziki, jelenie, kuny, ptaki

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

190 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Szumowo, zambrowski, podlaskie

ANTI-BISSAN jest sprawdzonym produktem, odstraszającym wrony, zwierzynę płową, dziki, ptaki drapieżne, kuny, krety i norniki oraz powstrzymującym przed ingerencją ślimaków i mrówek.
Substancje zapachowe i biologicznie czynne środków ANTI-BISSAN są odbierane przez wegetatywny układ nerwowy zwierząt, który wytwarza u nich podświadomie obraz nieprzyjaciela (człowieka), powodując reakcję ucieczki.
ANTI -BISSAN działa nieprzerwanie bardzo długo, przy silnym wymyciu przez deszcz musi jednak zostać zastosowany ponownie.
ANTI-BISSAN znajdzie zastosowanie przy kształtowaniu krajobrazu, w ogrodnictwie, hodowli drzew owocowych, sadownictwie oraz w szkółkach drzewek.
Sposób użycia:
Powlekanie: do odstraszania kun, lisów i ptaków drapieżnych, aby zapobiec niszczeniu kabli pojazdów, grabieży młodej zwierzyny, itd.
Rozpylanie: do odstraszania zwierzyny płowej, dzików, wron, królików, itd., aby nie dopuścić do szkód w postaci rycia i tratowania, jak i zanieczyszczenia przez kał.
Polewanie: do odstraszania kretów, norników, królików, wron itd., aby zapobiec niszczeniu folii pokrywającej zasobniki oraz podkopom przy stawach ogrodowych, drogach wykładanych płytkami, tarasach, w otoczeniu grobów, itd.
+ rozwiń

Zdjęcia
Lokalizacja na mapie

Grzegorz Cudny, Stryjki 8, 18-305 Szumowo

Wyświetleń: 1970
Dodano/odnowiono: 12 Sierpień 2011 / 31 Marzec 2017

Ogłoszenia grzegorz cudny