23820 ogłoszeń rolniczych w bazie

Kuc Szetlandzki

Ogłoszenie nieaktywne

Ogłoszenie zostało usunięte przez jej właściciela lub czas jego ważności upłynął dnia: 30 Listopad 2014

Co chcesz zrobić?
1 100 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: M. Tarnów, m. Tarnów, małopolskie

Imię - Karino
Data ur. - 18 maj 2014r.
Płeć - ogier
Rasa - Kuc Szetlandzki
Umaszczenie - gniade
Typ konia - ciepłokrwisty
Charakter -przyjazny dla ludzi i innych koni
Witam Was!
Mam na imię Karino. Urodziłem się w maju 2014r. i należę do kuców szetlandzkich. Swoją piękną budowę ciała zawdzięczam mojej mamie, którą możecie obejrzeć w galerii. Moje umaszczenie natomi ast to robota tatusia.
Cały dzień spędzam na pastwisku z mamą. Jak każdy źrebak lubię biegać, turlać się na trawie i odpoczywać, wygrzewając się w słoneczku, a czasem i trochę pobrykać. Oczywiście nie pomyślcie, że same psoty mi w głowie! Potrafię być także łagodny - jak moja mama. Bardzo lubię dzieci, szczególnie wtedy, kiedy przychodzą mnie pogłaskać, a w kieszeni chowają coś dobrego, np. marchewkę czy jabłko.
Wspominałem już, że mam nieprzeciętny apetyt? Nigdy nie chorowałem, nie mam żadnych urazów, ran ani blizn - jestem okazem zdrowia!
A teraz zapraszam do obejrzenia mnie oraz mojej mamy w galerii.
Jeśli mają Państwo pytania, proszę kierować je telefonicznie do moich właścicieli.
tel.: 691 483 115
Dziękuję. :)
PS - zapomniałem wspomnieć, że moja kochana mamusia wpisana jest do Polskiej Księgi Stadnej Kuców Szetlandzkich ("The Polish Shetland Pony Stud-Book").
Nie prowadzimy renomowanej hodowli koni. Aktualnie jesteśmy w posiadaniu dwóch kuców szetlandzkich. Mama Karino - Myszka - jest naszym oczkiem w głowie i największym Skarbem, której poświęcamy dużo uwagi i miłości. Kucyki wychowane są w domowej atmosferze, wśród dzieci, można rzec - z sercem. Dlatego pragniemy, aby Karino trafił do dobrego domu, gdzie otoczony zostanie właściwą opieką i troską.
+ rozwiń

Wyświetleń: 856
Dodano/odnowiono: 29 Czerwiec 2014 / 04 Lipiec 2014

Ogłoszenia catlinaa