19330 ogłoszeń rolniczych w bazie

ZF m128x +GRATIS Laptop traktor, ciągnik rolniczy

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

270 600 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

M128X o mocy 128 KM to najmocniejszy ciągnik rolniczy Kubota. Jego możliwości i poziom wyposażenia przewyższają wszystkie poprzednie konstrukcje z literą „K” na masce. Niezmienne jest to jednak wielozadaniowa maszyna o doskonałej zwrotności i świetnych walorach użytkowych.
Wydajną pracę tym ciągnikiem ułatwia system wspomagania skrętu Bi-Speed Turn, możliwość zmiany biegów bez użycia sprzęgła oraz funkcja automatycznej zmiany przełożeń w zadaniach transportowych i polowych. Precyzyjne operowanie implementami umożliwia pompa hydrauliczna o odpowiednio dużym wydatku oraz elektroniczna regulacja systemu hydraulicznego (EHR).
Bi-Spedd Turn to nowoczesny system skrętu. Bi-Speed Turn powoduje, że po przekroczeniu kąta 35 stopni koła przednie zaczynają obracać się z prędkością prawie dwa razy większą niż koła tylne. W ten sposób zmniejsza się promień zawracania ciągnika, co ułatwia wjechania w kolejne bruzdy, a także manewrowanie między zabudowami. Skuteczne hamowanie wspomaga mechanizm samoczynnego załączania napędu na cztery koła.
Skrzynia biegów Intelli-Shift to maksymalna wszechstronność, Kubota m128x posiada skrzynię biegu Intelli-shift z 16 przełożeniami do przodu i 16 do tyłu (F24/R24 z opcjonalnymi biegami pełzającymi). Układ napędowy ciągnika pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 39,6km/h. Wygodę użytkownika zapewnia zintegrowanie w jednej dźwigni wyboru zakresów oraz wszystkich przełożeń, z których 8 można zmienić pod obciążeniem. Autem ciągnika M128X jest funkcja AUTO. Pozwala ona na automatyczne przełączanie niektórych biegów, a jej czułość działania daje się regulować. Ciągnik m128x posiada nowy, zmodernizowany rewers hydrauliczny, który umożliwia płynną zmianę kierunku jazdy bez użycia sprzęgła.
Kabina tego ciągnika zapewnia operatorowi wyjątkową wygodę dzięki dużym rozmiarom, seryjnej klimatyzacji, zastosowaniu komfortowego fotela oraz wielofunkcyjnego podłokietnika, w którym zgrupowano wszystkie najpotrzebniejsze elementy sterowania maszyny. Bogate wyposażenie standardowe czyni ten model idealnym wyborem dla użytkowników szukających mocnego, wielofunkcyjnego i przyjaznego dla operatora ciągnika.
+ rozwiń

Zdjęcia

Wyświetleń: 1309
Dodano: 06 Grudzień 2011

Inne ogłoszenia tego użykownika