19330 ogłoszeń rolniczych w bazie

POL-MOT FOTON traktor, ciągnik rolniczy

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

0 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Firma Pol-Mot Warfama S.A. w swojej ofercie sprzedaży posiada szeroką gamę ciągników o mocy od 60 do 90 KM, importowanych z Shandong Foton Heavy Industries Co.Ltd /Weifang w Chinach. Ciągniki mają homologację europejską i wyposażone są w silniki Perkins, wszystkie oferowane modele posiadają napęd na przednią i tylną oś.

Ciągnik Foton to doskonały wybór dla rolników ceniących wygodę, niskie koszty eksploatacji i wydajność w każdych warunkach. Wygodę zapewnia obszerna kabina wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację z dogodnie rozmieszczonymi urządzeniami sterowniczymi. W ciągnikach zastosowano oszczędne silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa. W połączeniu z dobrze wysto-pniowaną skrzynią biegów ciągnik jest niezrównanym partnerem w pracach polowych i transportowych. Wyposażenie w napęd osi przedniej oraz hydrostatyczny układ kierowniczy zapewnia lepsze wykorzystanie mocy silnika oraz ułatwia manewrowanie, zwiększając tym samym wydajność pracy.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE: Sterowanie hamulców powietrznych przyczep, zaczep transportowy górny i dolny, zaczep rolniczy, zaczep przedni, reflektory robocze w dachu kabiny przednie i tylne, klimatyzacja, obciążniki przednie i tylne, dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza), błotniki kół przednich.
+ rozwiń

Zdjęcia

Wyświetleń: 3550
Dodano: 06 Grudzień 2011

Inne ogłoszenia tego użykownika