19340 ogłoszeń rolniczych w bazie

AVANT 200 traktor, ciągnik rolniczy

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

0 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

AVANT stworzył długo oczekiwany nowy typ maszyny – maszyna która wypełnia lukę na rynku. Przez użycie nowoczesnej i zaawansowanej hydrauliki, AVANT stworzył kompaktowy, wydajny, napędzany na 4 koła pojazd, który pozwala zarówno na jazdę jak i pracę przez doczepienie dedykowanych przystawek.
Nowy AVANT został zaprojektowany z myślą o następujących grupach klientów:
• Osoby aktywne
• Pro fesjonalni i hobbystyczni ogrodnicy
• Architekci zieleni i ogrodów
Jesteśmy dumni z nowej serii 200, która jest:
• Więcej niż czterokołowiec
• Więcej niż niewielkich rozmiarów traktor
• Więcej niż samojezdna kosiarka


AVANT zamiast quada
AVANT może wykonać wszystkie prace które wykona quad. Duża moc i napęd na cztery koła pociągnie duże ładunki. Dzięki ruchomemu ramieniu ma również doskonałe zdolności załadunku - może być maszyną do przenoszenia ziemi, pługiem do odśnieżania albo kosiarką. Silna pomocnicza hydraulika umożliwia podłączenie szerokiej gamy przystawek, robiących AVANT'a niedoścignionym pod względem wydajności i różnorodności.
AVANT jest maszyną wielozadaniową przydatną w ogrodach, parkach, domkach letniskowych oraz przy utrzymaniu innych terenów zielonych. W zimie nadaje się do usuwania śniegu, posypywania solą i piaskiem. Wszystko to zrobisz bez wysiłku – zostanie dla ciebie więcej wolnego czasu.
AVANT zrobi z budowy i utrzymania terenów zielonych przyjemność. Jest to doskonała maszyna do przygotowania i utrzymania ogrodów, trawników i grządek. Gdy masz AVANT'a w swoim gospodarstwie, to masz hobby które ma sens.

AVANT zamiast traktora
Miniładowarką kołową AVANT serii 200 dotrzesz do miejsc niedostępnych dla innych maszyn. Szybko i skutecznie wykonasz wszelkie prace. Posiadając maszynę AVANT przekonasz się, że zawsze znajdzie się dla niej praca. Maszyny serii 200 to więcej niż quad, więcej niż traktor czy samojezdna kosiarka.
AVANT jest znacznie bardziej zwinny i wszechstronny niż niewielkich rozmiarów traktor. Z AVANT'em łatwo możesz wykonywać prace deweloperskie nawet w ciasnych miejscach - przez okrągły rok. Cztery koła napędowe, silne ramię i silna hydraulika pozwalają używać szeroką gamę przystawek i uczynić z AVANT'a podstawowe narzędzie deweloperskie.
Odśnieżanie, posypywanie piaskiem i solą oraz inne zimowe prace są szybkie i łątwe z AVANT'em. Latem możesz pracować w ogródku, parku tą samą maszyną.
AVANT może być również wyposażany w światła przednie, migacze i reflektory – to pozwala na przemieszczanie się po drogach publicznych.
AVANT jest doskonałym całorocznym wielo- zadaniowym narzędziem na potrzeby domowe i biznesowe. Na większych posiadłościach jest niezwykle przydatny oszczędza czas i pieniądze. Wiele zamożnych ludzi posiada już AVANT'a serii 200 na swojej posesji, gdzie utrzymują ich posiadłość w czystości.AVANT zamiast kosiarki
Koszenie trawy jest prostą pracą, natomiast kształtowanie terenu wymaga więcej siły i pracy, do tego celu wynajmuje się odpowiednie maszyny. Z AVANT'em i jego przystawkami możesz szybko i łatwo samemu stworzyć nowe trawniki, oczka wodne, sadzić drzewa i krzaki a nawet kopać fontanny. Eksploatacja i przygotowanie do pracy jest również łatwe i każdy sobie z tym poradzi, bez konieczności specjalistycznego serwisu. Z tą samą miniłądowarką możesz przewozić i wyrównywać piasek i ziemie nawet w miejscach gdzie inne maszyny nie mogą.
Niewielka masa i kompaktowe rozmiary sprawiają że AVANT serii 200 jest łatwy do transportu na większe odległości na przyczepie, wewnątrz furgonetki albo samochodem typu pickup.
I oczywiście, z AVANT'em również możesz kosić trawnik i zamiatać parki tak sprawnie jak z najlepszą maszyną tylko do tego stworzoną.
AVANT – maszyna idealna do architektury zieleni.
AVANT 200 dane techniczne

Stały napęd na cztery Koła
Stały napęd na wszystkie cztery koła ładowarek AVANT gwarantuje wyśmienitą przyczepność urządzenia, oraz siłę ciągu w każdym terenie.
Pomocnicze zasilanie hydrauliczne
Pomocnicze zasilanie hydrauliczne maszyn AVANT jest wyjątkowo wydajne w porównaniu z rozmiarami całej maszyny. Do ciężkich prac dostępny jest również układ chłodzenia oleju systemu hydraulicznego maszyny.
Kabina
Wszystkie przyrządy są idealnie umiejscowione w kabinie maszyn AVANT. W kabinie jest dużo przestrzeni na nogi nawet dla wysokich operatorów. Widoczność użytkowanych przystawek jest wyśmienita. Rama bezpieczeństwa z polikarbonową ramą jest standardem, co zapewnia doskonałą ochronę operatora maszyny

FUNKCJONALNOŚĆ

Łatwość prowadzenia
Prędkość jazdy jest regulowana za pomocą dwóch pedałów: jeden do jazdy w przód, drugi do jazdy w tył. Pedały te działają również jak skrzynia biegów - im mocniej zostaną wciśnięte, tym szybciej maszyna będzie się przemieszczać. Gdy podniesie się stopę z pedału maszyn zatrzyma się. Prowadzenie takiej maszyny nie mogłoby być prostsze!
Przyrządy
Ramię podnośnika jest kontrolowane za pomocą joysticka. Automatyczny system poziomowania ładunku czyni podnoszenie i obniżanie ramienia podnośnika bardzo prostym. Pomocniczy napęd hydrauliczny jest obsługiwany za pomocą pedału znajdującego się w podłodze, w wygodnym dla operatora miejscu.
Bezpieczeństwo
Nieograniczona 360 stopniowa widoczność, łatwe i intuicyjne w użyciu przyrządy, system poziomowania ładunku, przeciwwaga w tyle pojazdu są to wszystko standardowe opcje maszyn AVANT zwiększające bezpieczeństwo. Dodatkiem jest rama bezpieczeństwa oraz zadaszenie zapewniające bezpieczeństwo, oraz ochronę w razie złej pogody
+ rozwiń

Zdjęcia

Wyświetleń: 1681
Dodano: 06 Grudzień 2011

Inne ogłoszenia tego użykownika