21410 ogłoszeń rolniczych w bazie

Koń miniaturowy - klacz jak Falabella

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

6 500 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Żórawina, wrocławski, dolnośląskie

Sprzedam klacze miniaturowe
1.Klacz miniaturowa 6 letnia, ok. 89 cm, gniada. Paszport holenderski.Wpisana do Niderlandzkiego Rejestru Koni Małych.Pełne pochodzenie.Spokojna, ale z lekkim dystansem. Zaszczepiona, odrobaczana, przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych.Cena 2600 PLN do negocjacji. Dwa razy się źrebiła. Oba jej źrebaki są poniżej na sprzedaż .
2. Klacz miniaturowa 2 letnia 50% Am erykański Koń Miniaturowy AMHA, 50 % Niderlandzki Koń Miniaturowy
Ok. 79 cm, karo-srokata. Paszport holenderski. Wpisana do Niderlandzkiego Rejestru Koni Małych. Matka Niderlandzki Koń Miniaturowy, ojciec Amerykański Koń Miniaturowy AMHA. Pełne pochodzenie. Cena 6500 PLN do negocjacji. Wspaniały charakter. Bardzo spokojna, wręcz flegmatyczna, przyjazna dla ludzi. Przyzwyczajona do dzieci (była trenowana i obsługiwana przez 10 letnie dziecko). Doskonale zsocjalizowana, przywiązana do ludzi, reaguje na swoje imię. Zaszczepiona, odrobaczana, przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych.
3. Klacz roczna, ok. 89 cm, gniado-srokata. Paszport polski. Matka Niderlandzki Koń Miniaturowy, ojciec AMHA. Pełne pochodzenie. Cena 6500 PLN do negocjacji. Wspaniały charakter. Spokojna, ale ciekawska, czasami rozbrykana, przyjazna dla ludzi. Bardzo ładny koń. Wygląda jak miniaturowy koń arabski. Przyzwyczajona do dzieci. Zaszczepiona, odrobaczana, przyzwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych. Reaguje na swoje imię.
Wszystkie klacze są zdrowe, trzymane w chowie wolno - pastwiskowym (cały rok otwarta stajnia ze stałym dostępem do wybiegu) tuż przy domu. Konie przyzwyczajone do innych zwierząt.
Amerykański koń miniaturowy (AMHA) to obok konia Falabella najmniejsza rasa koni na świecie. Konie nie są spokrewnione z szetlandami, mają zrównoważony charakter, nie są złośliwe, nie gryzą i nie kopią.Konie były sprowadzone z Holandii specjalnie dla 10-letniego dziecka, dlatego zwracaliśmy szczególną uwagę, aby nie stanowiły dla niego żadnego zagrożenia.
Do obejrzenia w ok. Wrocławia.
+ rozwiń

Zdjęcia
Lokalizacja na mapie (przybliżona)

Wyświetleń: 7159
Dodano: 07 Maj 2014