20982 ogłoszeń rolniczych w bazie

Uzyskuj wyższe ceny sprzedaży bydła!!!

Ogłoszenie może nie być aktualne

Ogłoszenie zostało dodane bardzo dawno temu i może nie być aktualne

0 zł

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Szczaniec, świebodziński, lubuskie

Hodowco/producencie rolny!
Zarejestruj się w serwisie cenyrolnicze.pl i zgłaszaj bezpłatnie oferty chęci sprzedaży m. in. trzody chlewnej, bydła, drobiu, zbóż, oleistych i strączkowych, a także chęć zakupu np. warchlaka krajowego, czy też importowanego.
Polega to na tym, że wypełniasz krótki formularz, przykładowo "Zgłoszenie chęci sprzedaży tuczników", gdzie musisz podać: liczbę sztuk, ś rednią wagę, średnią mięsność, kod pocztowy, telefon kontaktowy i adres email, po czym klikasz 'Wyślij'.
Twoje zgłoszenie niemal natychmiast zostaje rozesłane do firm wystawiających swoje cenniki na portalu cenyrolnicze.pl. Naturalnie trafia ono do tych przedsiębiorstw, które obsługują teren Twojego zamieszkania.
W zgłoszeniu nie podajesz dokładnych danych adresowych. Firmy otrzymują tylko Twój numer telefonu, adres email, województwo i powiat w którym mieszkasz.
Jeśli firmy będą zainteresowane Twoją ofertą, zadzwonią lub wyślą email z propozycją handlową.
Zgłoszenie jest całkowicie niezobowiązujące, od Ciebie zależy czy podejmiesz współpracę z którąkolwiek z nich.
Mając kilka ofert w ręku, możesz porównać, która firma oferuje najlepsze warunki i właśnie jej sprzedać towar.
Pamiętaj, że współpracuje z nami już ponad 150 firm z branży rolnej, które jako nieliczne zdecydowały się publikować co tydzień swoje cenniki skupu bądź sprzedaży towarów rolnych, dlatego Twoje zgłoszenie nie trafi w próżnię, a do przedsiębiorstw z transparentną polityką cenową z całej Polski.
Po transakcji możesz podać uzyskaną ceną na naszym portalu w zakładce Transakcje, a także wystawić pozytywny komentarz na Forum, jeśli firma warta jest polecenia.
+ rozwiń

Zdjęcia
Lokalizacja na mapie (przybliżona)

Wyświetleń: 551
Dodano: 02 Grudzień 2013